gototopgototop
gravecare

gravecare


Post: 13 березня 2019 in: Новини

Попри плани польського уряду провести цьогоріч капітальний ремонт польського військового меморіалу на Личаківському кладовищі у Львові, відбудеться лише його косметичний ремонт. Польська сторона змінила плани через кризу у відносинах між Варшавою і Києвом.

Дані звіта

Замовник:
  •   Ігор Ф.
Дата замовлення: 12 липня 2019
П.І.П. покійних: Михайло Ф., Соня З.
Населений пункт: Львів
Назва кладовища: Янівське (єврейське)
Виконані роботи:
  • Проведення оцінки технічного стану місця поховання
  • Виконано прибирання місця поховання, периметра
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним та антигрибковим засобом
  • Фарбування огорожі
Дата виконання: 20 липня 2019
Фотографії:
ДО
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 26 травня 2017 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

Раді повідомити про розширення партнерської мережі «GraveCare» в місті Ужгород, а також Закарпатській області. Тепер стало можливим отримати всі види професійних ритуальних послуг нашої компанії і в цьому регіоні.

Post: 25 травня 2015 in: Цвинтарі від партнерів

Історично склалося так , що місто Ужгород формувалося і розвивалося навколо замку, який виник на Замковій горі, тут же з’явилися і перші поховання померлих городян. Іменитих господарів замку ховали в крипті замкового храму. Кладовище же для самих городян знаходилося на лівому боці Малого Ужа по нинішній вулиці А.Добрянського. Тоді вона так і називалася - Цвинтарна. Але повінь 1672 року знищила більшу частину цієї вулиці. Можна припустити , що саме паводок став причиною облаштування нового цвинтаря на височині, а саме на горі на околиці міста.

Post: 28 квітня 2015 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Ольга О.
Дата замовлення: 24 квітня 2015
П.І.П. покійних: Ольга Н., Семен Т.
Населений пункт: Львів
Назва кладовища: Голосківське кладовище
Виконані роботи:
  • Підняття та вирівнювання пам'ятника
  • Зміцнення фундаменту
  • Проведення оцінки технічного стану місця поховання
Дата виконання: 28 квітня 2015
Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 15 листопада 2014 in: Новини

Сьогодні, 15 листопада, львівські студенти вийшли на загальноміську толоку. До першої години дня в місті прибиратимуть парки, вулиці, цвинтарі й прибудинкові території.

Заплановано, що до загальноміської толоки долучаться до 2,5 тис. осіб. Зокрема, як стало відомо, сквери біля підніжжя Високого Замку та сам парк прибирають студенти Львівської політехніки, Лісотехнічного університету та курсанти Академії сухопутних військ.

Post: 22 квітня 2014 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Павло К.
Дата замовлення: 10 квітня 2014
П.І.П. покійної: Лариса К.
Населений пункт: Львів
Назва кладовища: Голосківський цвинтар
Виконані роботи:
  • Пошук могили
  • Визначення координат GPS
  • Проведена оцінка технічного стану місця поховання

Дата виконання:

22 квітня 2014

Фотографії:
ПОШУК
ПОШУК

Дані звіта

Замовник:
  •   Михайло С.
Дата замовлення: 18 липня 2014
П.І.П. покійного: Борис С.
Населений пункт: Львів
Назва кладовища: Голосківський цвинтар
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Прибирання сміття, видалення бур'яну
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним та антигрибковим засобом

Дата виконання:

28 липня 2014

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 09 березня 2015 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

Раді повідомити про розширення партнерської мережі «GraveCare» в місті Тернопіль, а також Тернопільській області. Тепер стало можливим отримати всі види професійних ритуальних послуг нашої компанії і в цьому регіоні.

Post: 07 квітня 2014 in: Цвинтарі від партнерів

Микулинецький цвинтар відкритий з 1840р. для поховання жителів м.Тернопіль. Знаходиться по вул.Микулинецькій. Навпроти знаходиться єврейський цвинтар, який є закритим з 1839 року.

На Микулинецькому цвинтарі поховано багато видатних діячів української історії та культури: першим на цвинтарі був похований ченець Стелінг (23.02.1841) Збереглись могили Бауеру М. (скульптор Йоан Шімзер Ст), Анни та Емілії Губер (скульптор Павло Евтельє), Лучаківського В.Д., о.Володимира Громницького, Калини В.І. Також тут спочили: діячі ОУН Пришляк Я. і Голояд П., бургомістри Погорецький Ф. і Лучаківський В., генерал Армії УНР Мєшковський Є., підхорунжий УГА Лев Лукашевич, поручник УПА О.Польовий - "Остап", поети Демків Б., Вихрущ В., артисти Бенцалева Т., Загребельний П., Калин В., Коваль С., Онипко С., сотні Січових Стрільців, які полягли в боях з окупантами.

Post: 10 липня 2013 in: Новини

Шановні користувачі нашого інтернет-ресурсу!

Компанія Gravecare пропонує своїм клієнтам нову послугу - точне визначення місця розташування могили покійного за допомогою системи глобального позиціонування GPS. Даний вид послуги пропонується як окремий сервіс або ж в комплексі з пошуковими роботами місця поховання.

Дані звіта

Замовник:
  •   Л.К.
Дата замовлення: 17 червня 2013
П.І.П. покійного: Михайло К.
Населений пункт: с.Сокільники
Назва кладовища: Сільський цвинтар
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Реставрація, укладання плитки на пам'ятнику
  • Переукладка та укріплення плитки по периметру
  • Встановлена лампадка

Дата виконання:

1 липня 2013

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 21 травня 2013 in: Новини

Цього року відреставрують цегляну та ковану огорожі цвинтаря.  Про це  розповів директор історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар».

«Ми вже почали поточний ремонт кованої огорожі між двома вхідними брамами. Ремонт торкнеться кам’яних блоків від фундамент до фарбування. Це найбільш об’ємний у фінансовому плані елемент. Крім того, запланували відремонтувати вхідну австрійську браму 1917 року, яка є на вході з вул. Черемшини.

Post: 10 жовтня 2012 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Anonymous
Дата замовлення: 3 жовтня 2012
П.І.П. покійних: Микола Д., Анна М.
Місто: Львів
Назва кладовища: Личаківське кладовище
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Шліфування й полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Реставрація верхньої плити
  • Фарбування огорожі
  • Встановлена лампадка

Дата виконання:

10 жовтня 2012

Фотографії:
ДО
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 20 березня 2013 in: Статті

Христианский звичай

Звичай відвідувати могили близьких людей властиво практично всім народам будь-яких віросповідань, можливо за невеликим винятком. Християнська, зокрема православна, традиція відвідування та догляду за місцем спочинку близької людини походить від греко-римських і,частково, іудейських звичаїв.

Чи варто відвідувати цвинтар у Великдень

Тих, хто поховав своїх близьких, хвилює питання: «Коли ж прийнято відвідувати могили у відповідності з православними заповідями?». Так от, в християнстві прямих заборон на відвідування кладовищ в будь дні практично немає, але поширився за роки радянської влади звичай доглядати за могилами або просто відвідувати їх саме на Великдень у великій мірі суперечить самому духу цього церковного свята.

Особливо це стосується розпивання біля могили спиртного. І випити в свято не гріх, та пом'янути близького теж, але Великдень - день Воскресіння Господнього, а ніяк не поминання покійних. Більш того, для віруючого християнина Великодній тиждень взагалі не повинен ніяк пов'язуватися з думками про смерть.

Батьківські дні

Для відвідин могил найкращими днями вважаються Радониця і так звані батьківські суботи. Радониця - дев'ятий день після Світлого Воскресіння природно припадає на вівторок. Для більшості людей це робочий день. Але при можливості саме в цей день слід відвідати могили. Якщо немає можливості то можна з ранку, або напередодні ввечері відстояти церковну службу або хоча б помолитися за душі покійних.

Визначеними для відвідування кладовищ вважаються батьківські суботи - дні напередодні дня Святої Трійці і дня св. Димитрія. Це осіннє церковне свято. Так само в категорію батьківських відносяться друга, третя і четверта суботи Великого посту, тобто три суботи перед Великоднім тижнем (небажано відвідувати могили у Великодній тиждень).

Так само хороший привід для відвідин - день народження покійного і день його святого покровителя. Хоча й просто згадавши про близьку людину, незайве навести порядок на його могилі.

Якщо хтось змушений для візиту на кладовищі вибирати інші дні, припустимо, за робочого графіка, засудити його не вправі ніхто. Краще регулярно приводити могили в достойний вигляд, коли вдається знайти час, ніж побувати там раз на рік у призначений день і не згадувати протягом року.

Зрозуміло, стежити за станом і зовнішнім виглядом поховання корисно протягом усього року, так як, якщо вже на Землі є певне місце, настільки тісно пов'язане з пам'яттю про померлого, то це місце повинно підтримуватися в гідному вигляді.

Источник: rit-agent.net

З питань замовлення ритуальних послуг: благоустрій та прибирання могил, реставрація могил і пам'ятників, пошук поховань на території кладовищ просимо звертатися за допомогою Онлайн-форми замовлення послуг або ж будь-яким доступним іншим способом в розділі КОНТАКТИ
Post: 01 березня 2013 in: Новини

Вхід до державного історико-культурного музею-заповідника "Личаківський цвинтар" подорожчає. Якщо раніше дорослий квиток коштував 10 гривень, то тепер - 15.

Відповідний дозвіл своїм рішенням надав на засіданні виконкому Львівської міськради.

Як уточнив директор музею Михайло Нагай, надання історичної інформації для груп до 10 осіб становитиме 80 гривень (раніше було 50 гривень), для груп, де більше 20 осіб - 120 гривень (було 80 гривень).

Post: 22 лютого 2013 in: Новини

Правоохоронці затримали жінку, яка систематично здійснювала крадіжки на кладовищах. Загалом від початку року до міліціонерів зі скаргами про крадіжку звернулося 5 потерпілих. У двох випадках злочини було розкрито.

Вандалізмом на кладовищах, здебільшого, займаються безпритульні, подекуди підлітки. Крадуть усе - від кольорових металів до вінків та квітів.

Затримана жінка систематично цупила з кладовищ штучні квіти та вінки, аби потім на ринку перепродати.

Post: 01 листопада 2012 in: Новини

Щороку група українських та польських спеціалістів реставрує нагробки видатних львів’ян, представників різних національностей на Личаківському цвинтарі.

Вартість робіт з реставрації надгробків на Личаківському цвинтарі за 2008-2012 рр у рамках українсько-польського проекту «Збереження спільної культурної спадщини» склала 6 млн 590 тис. грн, інформує прес-служба ЛМР.

Post: 12 жовтня 2012 in: Новини

Телебачення Жешува та інші підкарпатські міста розпочали збір свічок до 1 листопада для Личакіського та Янівського цвинратів у Львові.

"Акція «Світло пам'яті» є спільним проектом генерального консульства Республіки Польща у Львові, Польського радіо у Львові і телебачення міста Жешува", – розповіла один з координаторів проекту Беата Волянська.

Post: 01 жовтня 2012 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Леонід А.
Дата замовлення: 20 вересня 2012
П.І.П. покійних: Валерій Д., Надія М., Микола С., Марія Г.
Місто: Львів
Назва кладовища: Сихівське кладовище
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання
  • Шліфування й полірування основи пам'ятника
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Встановлено лампадки, свічки

Дата виконання:

24 вересня 2012

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 27 червня 2012 in: Новини

Територію Голосківського кладовища у Львові розширять. За таке рішення проголосував сьогодні, 27 червня, виконком Львівської міськради.

озроблятиме план розширення території кладовища департамент житлового господарства та інфраструктури з залученням коштів Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Після погодження плану виконавчим комітетом його, з врахуванням результатів громадського обговорення, подадуть на затвердження міській раді.

Post: 23 квітня 2012 in: Новини

У селі Януковича циганам заборонили вхід на цвинтар. В українському селі Нові Петрівці (неподалік від Києва) циганам тимчасово заборонили вхід на територію місцевого кладовища, пише "Комсомольска правда в Україні". За дотриманням заборони стежать бійці спецпідрозділу "Беркут".

Село Нові Петрівці примітне тим, що там розташована президентська резиденція "Межигір'я".

Видання опублікувало фото-знімок оголошення, з якого випливає, що рішення про заборону було прийнято місцевою радою. Циганам, як наголошується, вхід на кладовище заборонений "в поминальні дні 22, 23 та 24 квітня".

В оголошенні також сказано, що за виконанням розпорядження сільради буде стежити "Беркут".

Post: 05 грудня 2011 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

У розділі "Прес-центр" нашого сайту додана нова категорія з інформацією та посиланнями на веб-ресурси наших партнерів і друзів. Для ознайомлення з інформацією необхідно перейти згідно посилання.

Post: 04 грудня 2011 in: Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини. Довіра і професіоналізм є основою багаторічних зв'язків з нашими клієнтами. Ми знаємо, що гарантія якості та індивідуальний підхід - це візитна картка всіх наших партнерів.

Gravecare рекомендує до співпраці:
СервісОпис послуг
Похоронний дім «Пам'ять» - організація похорону, виробництво ритуальної атрибутики, розшук місць поховання та забезпечення належного догляду. Виготовлення пам'ятників у Волгограді (Росія).
ПОРТАЛ «МОЇ КОРНІ» - догляд за пам'ятниками та похованнями в Білорусії. Пошук місця поховання, відновлення пам'ятників, оновлення плит, ландшафтний дизайн, озеленення поховань, покладання квітів живих і штучних - ці та інші послуги пропонує програма по догляду за пам'ятниками та похованнями.
Компанія «Anubis» - Перший всеукраїнський супермаркет ритуальної атрибутики та супутніх товарів. Всеукраїнська асоціація працівників похоронних організацій, представництво по центральному регіону.
Компанія «Наш пам'ятник» - виготовлення надгробних пам'ятників в Росії (Краснодарський Край, м.Бєлорєченськ)
Товари для ритуальних послуг - виробництво дерев'яних домовин та ритуальних дерев'яних хрестів. Доставка по всій Україні.
Ритуально-похоронна продукція - виробничий цех ритуальних товарів. Доставка по всій Україні.
Ритуальні послуги компанія «РП-Грант» - надає ритуальні послуги, пам'ятники будь-якої складності, 3D проектування пам'ятників.
Saveagrave - інформаційний портал про реставрацію та консервацію поховань.
Компанія «АртСтоун» - виготовлення гранітних пам'ятників в Донецьку.
Компанія «Memento mori» - пропонує Вам увіковічнити пам'ять своїх близьких, розмістивши некролог на сторінці проекту.
Профспілка Ритуальних Служб Москви - безкоштовна ритуальна довідкова служба. Ритуальні послуги в Москві. Профспілка ритуальних служб Москви - кладовища Москви, ритуальні агенти, похорон, морг.
Take Grave Care Inc - послуги з догляду за місцями вічного спочинку в Чикаго і в окрузі 20-мильної зони (США).

Grave Concern - пропонує послуги по догляду за похованнями в County Down (Північна Ірландія).
GRAVESIDE GUARDIANS - якісні послуги по догляду за могилами в Центральній та Північній Нью-Джерсі (США).
Підприємство «Монумент» - провідний виробник пам'ятників з граніту та штучного каменю на Західній Україні.
EMKA PLUS - послуги по догляду за могилами та реставрація надгробків у Варшаві (Польща).
Post: 08 квітня 2011 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  • Норман Л.А.
Дата замовлення: 8 квітня 2011
П.І.П. покійного: Норман Н.Ф.
Місто: Львів
Назва кладовища: Голосківське кладовище
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання
  • Шліфування й полірування основи пам'ятника
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Встановлено лампадки, квіткові композиції

Дата виконання:

14 квітня 2011

Фотографії:
ДО

ПІСЛЯ
Post: 27 травня 2011 in: Кладовища Львова

Відкриття цього кладовища відбулося порівняно недавно. Розташоване в 4 км від центру с.Давидов, в районі вулиці Левицького.

Post: 27 травня 2011 in: Кладовища Львова

Голосківський цвинтар — найбільше кладовище сучасного Львова. Розташоване в північно-західній частині міста (Голоско, Шевченківський район), біля Брюховицького лісу.

Площа: 74,8 га.
Адреса: 79059, Львів, вул. Миколайчука, 42.

Post: 27 травня 2011 in: Кладовища Львова

Кладовище розташоване на вул. Шевченка, на околиці історичної місцевості – Клепарова. Його площа становить близько 38га. Понад 200 000 поховань розташовані на 68 полях. Головний вхід розташований на вул. Шевченка, біля входу – колона-капличка з 17 століття, споруджена у 1938 році за проектом архітектора Антона Лобоса.

Post: 27 травня 2011 in: Кладовища Львова

Національний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» - відоме меморіальне кладовище у Львові площею 40 га.

Post: 20 квітня 2011 in: Статті
Старовинні традиції

За старовинним традиціям проводи покійного в останню путь, встановлення меморіалу, панахида супроводжувалися укладанням вінків навколо труни та могили покійного. Все це було описано д-ром Ральфом Соленскі при проведенні выдомих розкопок у печері Шанідар на півночі Іраку. Д-р Соленскі в 1951 році виявив кілька майданчиків для поховань у печері Шанідар. Його відкриття було записано в книзі Рекордів Гіннеса, як інформація про саму давню форму релігійної діяльності в області людських поховань. Під час археологічних розкопок Соленскі надав зразки ґрунту з кожної могили Арлетт Лерой-Горхан, палеоботаніку з Парижа. При дослідженні під мікроскопом вона виявила фрагменти пилку і квітів 8 різновидів. Велика частина квітів належали до групи дрібних диких квітів яскравого забарвлення. Мадам Лерой-Горхан зробила висновок, що поховання мали місце близько 62 000 до н.е. Дивно, що частинки пилку збереглися в глибині печери, адже ні звірі, ні птахи не могли принести в печеру квіти і не могли покласти їх прямо на майданчик для поховання. Тому було зроблено висновок, що 62 000 років тому хтось бродив схилами гір з сумною метою нарвати квітів для похоронної процесії.

У квітковому саду

З давніх часів людство порівнювало смерть зі сном, а такий спокій, або сон, зазвичай проходив у квітковому саду. У «Пісні про Роланда», одному із знаменитих творів давньої французької літератури, архієпископ Тюрпін молить Бога над тілами своїх баронів: «Так прийме ж Господь ваші душі серед квітів у священному саду». Благання Роланда були схожі: «Так дозволить їм лежати серед священних квітів». У давні часи квітковий сад асоціювався з Раєм, з «лугами, наповненими прохолодою», як у Вергілія, «омитими потоками води», або з садом, що обіцяний в Корані всім віруючим.
І якщо Рай був наповнений квітами, то Пекло сприймалось як щось безлюдне, неприємне. У гомерівському царстві тіней не було ні саду, ні квітів. У книзі XI століття про Одіссея Пекло представлене як простір без будь-якого натяку на квіти або інші приємні речі. У Молитовнику Серапіона, греко-єгипетському літургійному тексті середини IV століття, є така молитва про покійного: «І нехай його дух спочиває безтурботно в зеленому саду». Всі ці слова про Рай відносяться до однієї центральної концепції: прохолодного саду з морем квітів.
Концепція квіткового Раю найбільш тісно пов'язана саме з похованням Ісуса Христа. Ісус був віднесений в сад, простий і чистий. Проте, судячи з вигляду наших сучасних кладовищ цю концепцію не дуже активно підтримують, адже цвинтарі лише подекуди нагадують той сад, у який був віднесений Ісус. Концепція квіткового Раю найбільш тісно пов'язана саме з похованням Ісуса Христа. Ісус був віднесений в сад, простий і чистий. Проте, судячи з вигляду наших сучасних кладовищ цю концепцію не дуже активно підтримують, адже цвинтарі лише подекуди нагадують той сад, у який був віднесений Ісус. Сьогодні люди цінують концепцію поховання серед квітів, описану в релігійних книгах. Таким чином, сила ідеї про те, що смерть нерозривно пов'язана з квітами, очевидна.

Квіти і символізм

Протягом століть квітами супроводжувалась практично кожна подія життєвого циклу, від народження до смерті. Якщо говорити про смерть, квіти є символом того, що все прекрасне не вічне під місяцем: як квітку зрізують із стебла, так само і нитка нашого життя одного разу кимось обривається. Квіти, які використовують на похоронах, мають своє естетичне значення – краса квітки допомагає нам впоратися з емоціями, нівелюючи контраст між життям і жахом смерті. Квіти допомагають пом'якшити неприємний осад від розуміння близькості смерті, який залишається у присутніх на похоронах. Квітка символізує крихкість і незахищеність життя. Квітам, як і людям, потрібні увага й догляд, щоб вони розпускалися і розквітали. Важлива також і кількість стебел у букеті. За традиціями країн пострадянського простору парну кількість квітів приносять на похорон, а живій людині прийнято дарувати квіти тільки в непарній кількості.

ІСНУЄ КІЛЬКА ВЕРСІЙ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЦІЄЇ ТРАДИЦІЇ.

У багатьох давніх культурах парні числа пов'язували із закінченістю, завершенням, в даному випадку – життєвого шляху. Непарне число, (крім 13) навпаки, символ щастя, успіху, везіння. Непарні числа нестабільні, вони символізують рух, життя, сміх. Парні – символ умиротворення і спокою. Для древніх піфагорійців уособленням добра, життя, світла були непарні числа, а ще вони символізували праву сторону (бік удачі). Невдача ж ліву сторону, а разом з нею смерть, зло, темряву – символізували парні числа. У японській культурі числа 1,3,5 позначають чоловічий початок «янь» і говорять про життя, силу, рух. Числа 2,4,6 – жіночий початок «інь», спокій, пасивність. В Японії не прийнято дарувати живим людям чотири квітки, тому що число 4 символізує смерть. Ізраїльтяни, навпаки – дарують парну кількість квітів, а от на похорон квіти не приносять взагалі.
У Грузії вважають, що все пов'язане з сімейними цінностями приносить щастя, тому дві квітки (пара) – вдале поєднання, а на цвинтар несуть непарну кількість квітів «щоб покійний пару не забрав із собою».
Європеєць і американець може з найкращими намірами подарувати російській дівчині 8 або 10 троянд, і щиро здивуватися її реакції. Варто відзначити, що настільки прискіпливий рахунок квітів має місце лише до дюжини. Після цієї кількості не має значення парна чи ні кількість стебел у букеті. Адже славнозвісний «мільйон червоних троянд» має парну кількість квітів.
І останнє, що хотілося б відзначити: особливий символізм приписують кольорам букета, особливо у релігійних колах.
Пурпурний колір – символ покаяння та лояльності. Такі квіти використовують під час приготування і проведення покаяння в Різдвяний і Великий Піст.
Білий колір – символ яскравого світла. Квіти такого кольору використовують під час святкування Різдва і Великодня, і в інші дні, які ознаменувалися якоюсь визначною подією.
Зелений колір – символ оживаючої по весні природи, звідси зелені галявини наших кладовищ. Зелені квіти використовують у звичайні дні, після Свята Богоявлення та Дня Святої Трійці.
Червоний колір символізує вогонь і кров. Такі квіти використовують в Свято Богоявлення та з нагоди інших особливих подій, пов'язаних з вихвалянням мучеників, Святого духу і пролитою кров'ю Христа.
Чорні квіти використовують на Страсну П'ятницю, іноді разом з червоними.
Итак, как мы видим, цветы помогают нам переключиться на восприятие символики, и через эту символику передается большая часть информации, относящейся к смерти.

Значення похоронних квітів
  • Співчуття. Квіти в похоронному обряді й після нього використовують з кількох причин. По-перше, з метою візуальної виразності. Людям, що переживають біль втрати буває складно висловити свої почуття словами. Квіти – наочне свідчення любові та поваги. За допомогою квітів можна надати підтримку та висловити співчуття. Крім надсилання квітів у похоронну службу, закріплюється тенденція відправки квітів у будинок покійного після проведення похоронного обряду. Дехто навіть відправляє квіти до церкви в пам'ять про померлого. Квіти створюють атмосферу теплоти і краси, яка підкреслює урочистість похоронного ритуалу і приносить втіху тим, хто в скорботі. Кому трапилося бути присутнім на похороні, де не було квітів, кажуть, що виникає відчуття, що чогось не вистачає і після похорону виникає відчуття пригніченості.
  • Традиції. Традиційно висловлюють свою повагу до покійного і родині покійного, надсилаючи квіти. Цей давній звичай дозволяє людям висловити найбільш глибокі почуття. Траурний букет призначений як для покійного, так і для його близьких. Букет квітів – це надання останніх почестей спочилим.
  • Атмосфера. Квіти створюють атмосферу теплоти і краси, яка приносить втіху тим, що в скорботі. У присутніх на похоронах залишається краще враження від похоронного обряду. Квіти – дуже важливий елемент, що впливає на формування враження. Вони безпосередньо впливають на ту картинку, що залишиться в пам'яті.
  • Квіти і релігія. Квіти є фактичним свідченням любові і співчуття, яке висловлюють близькі покійного його сім'ї і родичам. Життя квітки швидкоплинне. І цей факт підкреслює ту ж думку щодо життя людини. Є особливий глибокий релігійний символізм у тому, що життя квітки не вічне.

Смерть приводить людей у відчай і викликає депресію, відбираючи в них дорогу серцю людину, від якої вони отримували любов, підтримку і турботу. Похорони і похоронні традиції надають їм можливість віддати останні почесті і данину поваги спочилим. Час після похорону – період скорботи. Тільки згадуючи минуле, близькі можуть оцінити, наскільки дорогим й близьким їм була людина, прийняти втрату. Тільки через сльози і розмову із вдячним слухачем вони можуть вилити свою душу і висловити біль, відчуття провини і ворожості навколишнього світу. Все, що відбувається на церемонії, зачіпає швидше інтелектуальні концепції, повністю не залучаючи емоції і почуття тих, хто страждає, що з психологічної точки зору дуже важливо. Квіти ж висловлюють невимовне, вони за своєю суттю символічні. Повага і співчуття традиційно висловлювали за допомогою квітів. Цей звичай – один з найдавніших в культурі і слугує для вираження глибинних емоцій. Необхідно підкреслити три основних моменти, роблячи висновок про традиції, пов'язані з похоронними квітами. По-перше, квіти відіграють як естетичну, так і символічну роль. Вони є великим внеском в урочистість і значущість ритуалу. По-друге, квіти – це спосіб висловити співчуття та скорботу родичам. По-третє, квіти для близьких служать елементом, що допомагає пом'якшити сприйняття цієї траурної події, а також є вираженням поваги до покійного.

Post: 07 квітня 2011 in: Новини
Дорогі друзі! Сьогодні ми хочемо Вас порадувати першою новиною нашого інтернет-сервісу - МИ ВІДКРИЛИСЯ. Було витрачено немало сили і часу для запуску нашого проекту в життя, в тривалих суперечках народжувався дизайн і функціональні можливості. Хочеться висловити особливу подяку співробітникам за чудово виконану роботу зі створення сайту. А Вам, дорогі друзі, бажаємо приємних емоцій і вигідних покупок на сторінках нашого інтернет-сервісу. Сподіваємося, Ви будете комфортно себе відчувати на сторінках цього порталу.
Звертаємо Вашу увагу, що замовлення на сайті приймаються цілодобово, але оброблені будуть в робочий час.
Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!