gototopgototop

Покладання квітів та озеленення

Священнослужителі більшості конфесій стверджують, що покійні не потребують матеріальних проявів скорботи, що вони в іншому, кращому світі, тому не має значення, як буде оформлено місце їх спочинку в світі нашому - має значення лише те, наскільки щиро ми шкодуємо про нашу втрату. І це абсолютно вірно - тим, хто від нас пішов, все одно. Це має значення для тих, хто залишився, для тих, хто за ними тужить.

Рослини і квіти, що висаджують на могилах – це символ турботи про померлого, символ відродження, символ того, що пам'ять про покійного буде вічно жити в нашому серці.

В ідеалі поховання має бути як гармонійна композиція, всі частини якої підпорядковані єдиному декоративному задуму і доповнюють один одного, з урахуванням вимог рослин до навколишнього середовища, місцем розташування поховання і його освітлення.

Фахівцями нашої організації, у вказаний Вами час на місце поховання будуть покладені вибрані композиції:

  1. Квіткові композиції з живих квітів: червоні троянди, яскраві гладіолуси, ароматні айстри, строкаті півонії, польові ромашки, гвоздики, гербери, лілії, хризантеми, іриси, тюльпани, фрезії та ін.
  2. Рослини для обрамлення могил: ялина, ялівець, бузок, барбарис Тунберга і ін.
  3. Букети зі штучних квітів
  4. Штучні вінки та кошики
Роботи по озелененню поховань проводяться в період з 1 квітня по 1 грудня. Вартість таких послуг за межами міста Львова збільшується на оплату транспортних витрат з розрахунку 1 у.о. за 1 км.

Замовлення послуг

Послуги Покладання квітів та озеленення
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!