gototopgototop

Онлайн Консультации

Оплата

Оплата послуг

Вартість виконуваних робіт вказана в умовних одиницях США. Оплата громадянами України здійснюється в гривнях за курсом валют Національного банку України на момент оплати. Для громадян інших країн оплата здійснюється в іноземній валюті (долари США або ЄВРО). Наша фірма надає всі види послуг за попередніми замовленнями на наступних умовах оплати:

  • при вартості послуг менше 90 доларів США - 100% попередня оплата
  • при вартості послуг більше 90 доларів США - 50% попередня оплата

Остаточний розрахунок здійснюється протягом 7 (семи) днів після того, як Ви згідно фотодокументів переконалися у належному виконанні Вашого замовлення. Порядок оплати буде узгоджений з Вами після того, як Ви зв'яжетеся з нами, використовуючи зручний спосіб зв'язку в розділі Контакти.

Способи оплати
  • Банківський переказ. В електронній формі надсилається номер рахунку та інструкції на Вашу e-mail адресу або факсом для оплати за послуги. Оплату можливо здійснити в будь-якому банку України. Комісію за банківський переказ оплачує наша фірма.
  • Грошові перекази за допомогою міжнародних систем. Ми працюємо з: Western Union, CONTACT, MoneyGram, Migom, UNISTREAM, Anelik, ЛИДЕР, Швидка пошта, AVERS, PrivatMoney, VIGO, Coinstar Money Transfer, АЛЛЮР. Після здійснення переказу Вам необхідно повідомити наступну інформацію: країна, місто, ім'я/прізвище, сума переказу та номер переказу. Комісію за даний переказ оплачує замовник.
  • Система миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney. Приймаємо: WMU(гривні), WMR(російські рублі), WMZ(долари США), WME(євро).
  • Міжнародні системи здійснення електронних платежів. Приймаємо: PayPal, Moneybookers и VISA.
Зверніть увагу! Детальний опис та реквізити для оплати будуть відправлені після оформлення замовлення.

Ми приймаємо

Ми приймаємо
Курси валют 27.05.2019
10 Рос.рублів 4.1 0.01
100 Евро 2961.73 28.2
100 Доларів 2647.48 13.91
Оплата
Додати в:   
 

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!