gototopgototop

Оплата

Оплата послуг

Вартість виконуваних робіт вказана в умовних одиницях США. Оплата громадянами України здійснюється в гривнях за курсом валют Національного банку України на момент оплати. Для громадян інших країн оплата здійснюється в іноземній валюті (долари США або ЄВРО). Наша фірма надає всі види послуг за попередніми замовленнями на наступних умовах оплати:

  • при вартості послуг менше 90 доларів США - 100% попередня оплата
  • при вартості послуг більше 90 доларів США - 50% попередня оплата

Остаточний розрахунок здійснюється протягом 7 (семи) днів після того, як Ви згідно фотодокументів переконалися у належному виконанні Вашого замовлення. Порядок оплати буде узгоджений з Вами після того, як Ви зв'яжетеся з нами, використовуючи зручний спосіб зв'язку в розділі Контакти.

Способи оплати
  • Банківський переказ. В електронній формі надсилається номер рахунку та інструкції на Вашу e-mail адресу або факсом для оплати за послуги. Оплату можливо здійснити в будь-якому банку України. Комісію за банківський переказ оплачує наша фірма.
  • Грошові перекази за допомогою міжнародних систем. Ми працюємо з: Western Union, CONTACT, MoneyGram, Migom, UNISTREAM, Anelik, ЛИДЕР, Швидка пошта, AVERS, PrivatMoney, VIGO, Coinstar Money Transfer, АЛЛЮР. Після здійснення переказу Вам необхідно повідомити наступну інформацію: країна, місто, ім'я/прізвище, сума переказу та номер переказу. Комісію за даний переказ оплачує замовник.
  • Система миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney. Приймаємо: WMU(гривні), WMR(російські рублі), WMZ(долари США), WME(євро).
  • Міжнародні системи здійснення електронних платежів. Приймаємо: PayPal, Moneybookers и VISA.
Зверніть увагу! Детальний опис та реквізити для оплати будуть відправлені після оформлення замовлення.

Ми приймаємо

Ми приймаємо
Оплата
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!