У 1920 р. було насипано 8 могил Січовим Стрільцям, встановлені дубові хрести і побудовано паркан із зображенням Тризуба які зруйновано під час Другої Світової війни. Радянська влада у 1976 році зруйнувала памятники бульдозерами. У 1989 році тернополяни впорядкували могили, встановили хрест, а у 2000 р. громада реконструювала - встановлені 8 мальтійських хрестів, головний козацький хрест і гранітна плита. У 12 ряду розташований меморіал вояків бельгійського бронедивізіону, які загинули на Тернопільщині в 1916-17рр. Елітний бельгійський бронедивізіон АСМ було створено 1 грудня 1914 року з метою підтримки Росії в Першій Світовій війні. Про дивізіон та вояків Августа Тірі написав книгу – "Пілігрими Великої війни".
Недалеко від меморіалу Українським Січовим Стрільцям спочили німецькі солдати які воювали в Першій Світові війні. У Тернополі полягли близько 8000 німецьких вояків. Усі загиблі були поховані з лівого боку Микулинецького кладовища.
Німецьке військове поховання Першої Світової Війни
На Микулинецькому цвинтарі у 1864 р. єзуїтами споруджено гарну простору капличку. З часом її передали у розпорядження тернопільського римо-католицького настоятеля. Сьогодні костелом користуються римо-католики міста. В стіни костелу на честь знаменитих тернополян вмуровано 18 пам’ятних таблиць.
Цвинтар в с.Підгороднє
Цвинтар в с.Підгороднє площею 16 га. відкрите порівняно недавно для захоронень жителів міста. Розташоване в 3 км від Тернополя.