gototopgototop
gravecare

gravecare


Post: 13 березня 2019 in: Новини

Попри плани польського уряду провести цьогоріч капітальний ремонт польського військового меморіалу на Личаківському кладовищі у Львові, відбудеться лише його косметичний ремонт. Польська сторона змінила плани через кризу у відносинах між Варшавою і Києвом.

Дані звіта

Замовник:
  •   Ігор Ф.
Дата замовлення: 12 липня 2019
П.І.П. покійних: Михайло Ф., Соня З.
Населений пункт: Львів
Назва кладовища: Янівське (єврейське)
Виконані роботи:
  • Проведення оцінки технічного стану місця поховання
  • Виконано прибирання місця поховання, периметра
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним та антигрибковим засобом
  • Фарбування огорожі
Дата виконання: 20 липня 2019
Фотографії:
ДО
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 26 травня 2017 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

Раді повідомити про розширення партнерської мережі «GraveCare» в місті Ужгород, а також Закарпатській області. Тепер стало можливим отримати всі види професійних ритуальних послуг нашої компанії і в цьому регіоні.

Post: 25 травня 2015 in: Цвинтарі від партнерів

Історично склалося так , що місто Ужгород формувалося і розвивалося навколо замку, який виник на Замковій горі, тут же з’явилися і перші поховання померлих городян. Іменитих господарів замку ховали в крипті замкового храму. Кладовище же для самих городян знаходилося на лівому боці Малого Ужа по нинішній вулиці А.Добрянського. Тоді вона так і називалася - Цвинтарна. Але повінь 1672 року знищила більшу частину цієї вулиці. Можна припустити , що саме паводок став причиною облаштування нового цвинтаря на височині, а саме на горі на околиці міста.

Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!