gototopgototop
gravecare

gravecare


Post: 27 червня 2012 in: Новини

Територію Голосківського кладовища у Львові розширять. За таке рішення проголосував сьогодні, 27 червня, виконком Львівської міськради.

озроблятиме план розширення території кладовища департамент житлового господарства та інфраструктури з залученням коштів Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Після погодження плану виконавчим комітетом його, з врахуванням результатів громадського обговорення, подадуть на затвердження міській раді.

Post: 23 квітня 2012 in: Новини

У селі Януковича циганам заборонили вхід на цвинтар. В українському селі Нові Петрівці (неподалік від Києва) циганам тимчасово заборонили вхід на територію місцевого кладовища, пише "Комсомольска правда в Україні". За дотриманням заборони стежать бійці спецпідрозділу "Беркут".

Село Нові Петрівці примітне тим, що там розташована президентська резиденція "Межигір'я".

Видання опублікувало фото-знімок оголошення, з якого випливає, що рішення про заборону було прийнято місцевою радою. Циганам, як наголошується, вхід на кладовище заборонений "в поминальні дні 22, 23 та 24 квітня".

В оголошенні також сказано, що за виконанням розпорядження сільради буде стежити "Беркут".

Post: 05 грудня 2011 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

У розділі "Прес-центр" нашого сайту додана нова категорія з інформацією та посиланнями на веб-ресурси наших партнерів і друзів. Для ознайомлення з інформацією необхідно перейти згідно посилання.

Post: 04 грудня 2011 in: Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини. Довіра і професіоналізм є основою багаторічних зв'язків з нашими клієнтами. Ми знаємо, що гарантія якості та індивідуальний підхід - це візитна картка всіх наших партнерів.

Gravecare рекомендує до співпраці:
СервісОпис послуг
Похоронний дім «Пам'ять» - організація похорону, виробництво ритуальної атрибутики, розшук місць поховання та забезпечення належного догляду. Виготовлення пам'ятників у Волгограді (Росія).
ПОРТАЛ «МОЇ КОРНІ» - догляд за пам'ятниками та похованнями в Білорусії. Пошук місця поховання, відновлення пам'ятників, оновлення плит, ландшафтний дизайн, озеленення поховань, покладання квітів живих і штучних - ці та інші послуги пропонує програма по догляду за пам'ятниками та похованнями.
Компанія «Anubis» - Перший всеукраїнський супермаркет ритуальної атрибутики та супутніх товарів. Всеукраїнська асоціація працівників похоронних організацій, представництво по центральному регіону.
Компанія «Наш пам'ятник» - виготовлення надгробних пам'ятників в Росії (Краснодарський Край, м.Бєлорєченськ)
Товари для ритуальних послуг - виробництво дерев'яних домовин та ритуальних дерев'яних хрестів. Доставка по всій Україні.
Ритуально-похоронна продукція - виробничий цех ритуальних товарів. Доставка по всій Україні.
Ритуальні послуги компанія «РП-Грант» - надає ритуальні послуги, пам'ятники будь-якої складності, 3D проектування пам'ятників.
Saveagrave - інформаційний портал про реставрацію та консервацію поховань.
Компанія «АртСтоун» - виготовлення гранітних пам'ятників в Донецьку.
Компанія «Memento mori» - пропонує Вам увіковічнити пам'ять своїх близьких, розмістивши некролог на сторінці проекту.
Профспілка Ритуальних Служб Москви - безкоштовна ритуальна довідкова служба. Ритуальні послуги в Москві. Профспілка ритуальних служб Москви - кладовища Москви, ритуальні агенти, похорон, морг.
Take Grave Care Inc - послуги з догляду за місцями вічного спочинку в Чикаго і в окрузі 20-мильної зони (США).

Grave Concern - пропонує послуги по догляду за похованнями в County Down (Північна Ірландія).
GRAVESIDE GUARDIANS - якісні послуги по догляду за могилами в Центральній та Північній Нью-Джерсі (США).
Підприємство «Монумент» - провідний виробник пам'ятників з граніту та штучного каменю на Західній Україні.
EMKA PLUS - послуги по догляду за могилами та реставрація надгробків у Варшаві (Польща).
Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!