gototopgototop
gravecare

gravecare


Post: 09 березня 2015 in: Новини

Шановні користувачі інтернет-ресурсу!

Раді повідомити про розширення партнерської мережі «GraveCare» в місті Тернопіль, а також Тернопільській області. Тепер стало можливим отримати всі види професійних ритуальних послуг нашої компанії і в цьому регіоні.

Post: 07 квітня 2014 in: Цвинтарі від партнерів

Микулинецький цвинтар відкритий з 1840р. для поховання жителів м.Тернопіль. Знаходиться по вул.Микулинецькій. Навпроти знаходиться єврейський цвинтар, який є закритим з 1839 року.

На Микулинецькому цвинтарі поховано багато видатних діячів української історії та культури: першим на цвинтарі був похований ченець Стелінг (23.02.1841) Збереглись могили Бауеру М. (скульптор Йоан Шімзер Ст), Анни та Емілії Губер (скульптор Павло Евтельє), Лучаківського В.Д., о.Володимира Громницького, Калини В.І. Також тут спочили: діячі ОУН Пришляк Я. і Голояд П., бургомістри Погорецький Ф. і Лучаківський В., генерал Армії УНР Мєшковський Є., підхорунжий УГА Лев Лукашевич, поручник УПА О.Польовий - "Остап", поети Демків Б., Вихрущ В., артисти Бенцалева Т., Загребельний П., Калин В., Коваль С., Онипко С., сотні Січових Стрільців, які полягли в боях з окупантами.

Post: 10 липня 2013 in: Новини

Шановні користувачі нашого інтернет-ресурсу!

Компанія Gravecare пропонує своїм клієнтам нову послугу - точне визначення місця розташування могили покійного за допомогою системи глобального позиціонування GPS. Даний вид послуги пропонується як окремий сервіс або ж в комплексі з пошуковими роботами місця поховання.

Дані звіта

Замовник:
  •   Л.К.
Дата замовлення: 17 червня 2013
П.І.П. покійного: Михайло К.
Населений пункт: с.Сокільники
Назва кладовища: Сільський цвинтар
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Реставрація, укладання плитки на пам'ятнику
  • Переукладка та укріплення плитки по периметру
  • Встановлена лампадка

Дата виконання:

1 липня 2013

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!