gototopgototop
gravecare

gravecare


Post: 21 травня 2013 in: Новини

Цього року відреставрують цегляну та ковану огорожі цвинтаря.  Про це  розповів директор історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар».

«Ми вже почали поточний ремонт кованої огорожі між двома вхідними брамами. Ремонт торкнеться кам’яних блоків від фундамент до фарбування. Це найбільш об’ємний у фінансовому плані елемент. Крім того, запланували відремонтувати вхідну австрійську браму 1917 року, яка є на вході з вул. Черемшини.

Post: 10 жовтня 2012 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Anonymous
Дата замовлення: 3 жовтня 2012
П.І.П. покійних: Микола Д., Анна М.
Місто: Львів
Назва кладовища: Личаківське кладовище
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Шліфування й полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Реставрація верхньої плити
  • Фарбування огорожі
  • Встановлена лампадка

Дата виконання:

10 жовтня 2012

Фотографії:
ДО
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 20 березня 2013 in: Статті

Христианский звичай

Звичай відвідувати могили близьких людей властиво практично всім народам будь-яких віросповідань, можливо за невеликим винятком. Християнська, зокрема православна, традиція відвідування та догляду за місцем спочинку близької людини походить від греко-римських і,частково, іудейських звичаїв.

Чи варто відвідувати цвинтар у Великдень

Тих, хто поховав своїх близьких, хвилює питання: «Коли ж прийнято відвідувати могили у відповідності з православними заповідями?». Так от, в християнстві прямих заборон на відвідування кладовищ в будь дні практично немає, але поширився за роки радянської влади звичай доглядати за могилами або просто відвідувати їх саме на Великдень у великій мірі суперечить самому духу цього церковного свята.

Особливо це стосується розпивання біля могили спиртного. І випити в свято не гріх, та пом'янути близького теж, але Великдень - день Воскресіння Господнього, а ніяк не поминання покійних. Більш того, для віруючого християнина Великодній тиждень взагалі не повинен ніяк пов'язуватися з думками про смерть.

Батьківські дні

Для відвідин могил найкращими днями вважаються Радониця і так звані батьківські суботи. Радониця - дев'ятий день після Світлого Воскресіння природно припадає на вівторок. Для більшості людей це робочий день. Але при можливості саме в цей день слід відвідати могили. Якщо немає можливості то можна з ранку, або напередодні ввечері відстояти церковну службу або хоча б помолитися за душі покійних.

Визначеними для відвідування кладовищ вважаються батьківські суботи - дні напередодні дня Святої Трійці і дня св. Димитрія. Це осіннє церковне свято. Так само в категорію батьківських відносяться друга, третя і четверта суботи Великого посту, тобто три суботи перед Великоднім тижнем (небажано відвідувати могили у Великодній тиждень).

Так само хороший привід для відвідин - день народження покійного і день його святого покровителя. Хоча й просто згадавши про близьку людину, незайве навести порядок на його могилі.

Якщо хтось змушений для візиту на кладовищі вибирати інші дні, припустимо, за робочого графіка, засудити його не вправі ніхто. Краще регулярно приводити могили в достойний вигляд, коли вдається знайти час, ніж побувати там раз на рік у призначений день і не згадувати протягом року.

Зрозуміло, стежити за станом і зовнішнім виглядом поховання корисно протягом усього року, так як, якщо вже на Землі є певне місце, настільки тісно пов'язане з пам'яттю про померлого, то це місце повинно підтримуватися в гідному вигляді.

Источник: rit-agent.net

З питань замовлення ритуальних послуг: благоустрій та прибирання могил, реставрація могил і пам'ятників, пошук поховань на території кладовищ просимо звертатися за допомогою Онлайн-форми замовлення послуг або ж будь-яким доступним іншим способом в розділі КОНТАКТИ
Post: 01 березня 2013 in: Новини

Вхід до державного історико-культурного музею-заповідника "Личаківський цвинтар" подорожчає. Якщо раніше дорослий квиток коштував 10 гривень, то тепер - 15.

Відповідний дозвіл своїм рішенням надав на засіданні виконкому Львівської міськради.

Як уточнив директор музею Михайло Нагай, надання історичної інформації для груп до 10 осіб становитиме 80 гривень (раніше було 50 гривень), для груп, де більше 20 осіб - 120 гривень (було 80 гривень).

Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!