gototopgototop
21 травня 2013

Реставрація столітньої огорожі

Написав  gravecare

Цього року відреставрують цегляну та ковану огорожі цвинтаря.  Про це  розповів директор історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар».

«Ми вже почали поточний ремонт кованої огорожі між двома вхідними брамами. Ремонт торкнеться кам’яних блоків від фундамент до фарбування. Це найбільш об’ємний у фінансовому плані елемент. Крім того, запланували відремонтувати вхідну австрійську браму 1917 року, яка є на вході з вул. Черемшини.

Інші ремонтні роботи будуть пов’язані з ремонтом цегляної частини огорожі: встановлення дашків, заміна цегляних елементів, перекриття. Роботи виконує архітектурна майстерня «Ренесанс», на ремонт огорожі витратять близько 95 тис грн., його планують закінчити в кінці червня», - зазначив директор музею.

Окрім того, в музеї піднімуть близько 70 старих пам’ятників, які вже давно ніхто не відвідує, і які десятками років лежать в землі. Крім того, планують відреставрувати два українських надгробки: Олексія Торонського, вчителя Івана Франка з Дрогобицької гімназії, і першого українця, який був директором львівської поліції, Іоакима Хомицького.

Також керівництво планує викласти в старій частині кілька десятків метрів доріжки з базальтовими бордюрами та бруківкою, тобто елементами, які пасуватимуть старій частині цвинтаря.

Джерело: 032.ua

Прес-центр Gravecare Service Новини Реставрація столітньої огорожі
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!