gototopgototop
07 квітня 2011

Ми в онлайні!

Написав  gravecare
Дорогі друзі! Сьогодні ми хочемо Вас порадувати першою новиною нашого інтернет-сервісу - МИ ВІДКРИЛИСЯ. Було витрачено немало сили і часу для запуску нашого проекту в життя, в тривалих суперечках народжувався дизайн і функціональні можливості. Хочеться висловити особливу подяку співробітникам за чудово виконану роботу зі створення сайту. А Вам, дорогі друзі, бажаємо приємних емоцій і вигідних покупок на сторінках нашого інтернет-сервісу. Сподіваємося, Ви будете комфортно себе відчувати на сторінках цього порталу.
Звертаємо Вашу увагу, що замовлення на сайті приймаються цілодобово, але оброблені будуть в робочий час.
На сьогоднішній день персонал компанії працює з понеділка по суботу, з 8:00 до 19:00 (GMT / UTC +02:00). Якщо у Вас виникнуть питання - телефонуйте, пишіть, звертайтеся в чат (докладніше в розділі Контакти). Завжди Вам раді. Обіцяємо ставиться уважно до кожного замовлення і працювати для ВАС з любов'ю.

З повагою, адміністрація сервісу «GraveCare».

Прес-центр Gravecare Service Новини Ми в онлайні!
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!