gototopgototop
Показати вміст по тегу: уборка могил
Post: 13 березня 2019 in: Новини

Попри плани польського уряду провести цьогоріч капітальний ремонт польського військового меморіалу на Личаківському кладовищі у Львові, відбудеться лише його косметичний ремонт. Польська сторона змінила плани через кризу у відносинах між Варшавою і Києвом.

Post: 15 листопада 2014 in: Новини

Сьогодні, 15 листопада, львівські студенти вийшли на загальноміську толоку. До першої години дня в місті прибиратимуть парки, вулиці, цвинтарі й прибудинкові території.

Заплановано, що до загальноміської толоки долучаться до 2,5 тис. осіб. Зокрема, як стало відомо, сквери біля підніжжя Високого Замку та сам парк прибирають студенти Львівської політехніки, Лісотехнічного університету та курсанти Академії сухопутних військ.

Post: 10 липня 2013 in: Новини

Шановні користувачі нашого інтернет-ресурсу!

Компанія Gravecare пропонує своїм клієнтам нову послугу - точне визначення місця розташування могили покійного за допомогою системи глобального позиціонування GPS. Даний вид послуги пропонується як окремий сервіс або ж в комплексі з пошуковими роботами місця поховання.
Post: 20 березня 2013 in: Статті

Христианский звичай

Звичай відвідувати могили близьких людей властиво практично всім народам будь-яких віросповідань, можливо за невеликим винятком. Християнська, зокрема православна, традиція відвідування та догляду за місцем спочинку близької людини походить від греко-римських і,частково, іудейських звичаїв.

Чи варто відвідувати цвинтар у Великдень

Тих, хто поховав своїх близьких, хвилює питання: «Коли ж прийнято відвідувати могили у відповідності з православними заповідями?». Так от, в християнстві прямих заборон на відвідування кладовищ в будь дні практично немає, але поширився за роки радянської влади звичай доглядати за могилами або просто відвідувати їх саме на Великдень у великій мірі суперечить самому духу цього церковного свята.

Особливо це стосується розпивання біля могили спиртного. І випити в свято не гріх, та пом'янути близького теж, але Великдень - день Воскресіння Господнього, а ніяк не поминання покійних. Більш того, для віруючого християнина Великодній тиждень взагалі не повинен ніяк пов'язуватися з думками про смерть.

Батьківські дні

Для відвідин могил найкращими днями вважаються Радониця і так звані батьківські суботи. Радониця - дев'ятий день після Світлого Воскресіння природно припадає на вівторок. Для більшості людей це робочий день. Але при можливості саме в цей день слід відвідати могили. Якщо немає можливості то можна з ранку, або напередодні ввечері відстояти церковну службу або хоча б помолитися за душі покійних.

Визначеними для відвідування кладовищ вважаються батьківські суботи - дні напередодні дня Святої Трійці і дня св. Димитрія. Це осіннє церковне свято. Так само в категорію батьківських відносяться друга, третя і четверта суботи Великого посту, тобто три суботи перед Великоднім тижнем (небажано відвідувати могили у Великодній тиждень).

Так само хороший привід для відвідин - день народження покійного і день його святого покровителя. Хоча й просто згадавши про близьку людину, незайве навести порядок на його могилі.

Якщо хтось змушений для візиту на кладовищі вибирати інші дні, припустимо, за робочого графіка, засудити його не вправі ніхто. Краще регулярно приводити могили в достойний вигляд, коли вдається знайти час, ніж побувати там раз на рік у призначений день і не згадувати протягом року.

Зрозуміло, стежити за станом і зовнішнім виглядом поховання корисно протягом усього року, так як, якщо вже на Землі є певне місце, настільки тісно пов'язане з пам'яттю про померлого, то це місце повинно підтримуватися в гідному вигляді.

Источник: rit-agent.net

З питань замовлення ритуальних послуг: благоустрій та прибирання могил, реставрація могил і пам'ятників, пошук поховань на території кладовищ просимо звертатися за допомогою Онлайн-форми замовлення послуг або ж будь-яким доступним іншим способом в розділі КОНТАКТИ
Post: 27 травня 2011 in: Кладовища Львова

Голосківський цвинтар — найбільше кладовище сучасного Львова. Розташоване в північно-західній частині міста (Голоско, Шевченківський район), біля Брюховицького лісу.

Площа: 74,8 га.
Адреса: 79059, Львів, вул. Миколайчука, 42.

Прес-центр Gravecare Service Корисні статті Коли необхідно відвідувати цвинтар Показати вміст по тегу: уборка могил
Додати в:   

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!