gototopgototop

+38 093 254 60 40 Як зв'язатися
Онлайн Консультации
gravecare

gravecare


Post: 07 квітня 2014 in: Цвинтарі від партнерів

Микулинецький цвинтар відкритий з 1840р. для поховання жителів м.Тернопіль. Знаходиться по вул.Микулинецькій. Навпроти знаходиться єврейський цвинтар, який є закритим з 1839 року.

На Микулинецькому цвинтарі поховано багато видатних діячів української історії та культури: першим на цвинтарі був похований ченець Стелінг (23.02.1841) Збереглись могили Бауеру М. (скульптор Йоан Шімзер Ст), Анни та Емілії Губер (скульптор Павло Евтельє), Лучаківського В.Д., о.Володимира Громницького, Калини В.І. Також тут спочили: діячі ОУН Пришляк Я. і Голояд П., бургомістри Погорецький Ф. і Лучаківський В., генерал Армії УНР Мєшковський Є., підхорунжий УГА Лев Лукашевич, поручник УПА О.Польовий - "Остап", поети Демків Б., Вихрущ В., артисти Бенцалева Т., Загребельний П., Калин В., Коваль С., Онипко С., сотні Січових Стрільців, які полягли в боях з окупантами.

Post: 10 липня 2013 in: Новини

Шановні користувачі нашого інтернет-ресурсу!

Компанія Gravecare пропонує своїм клієнтам нову послугу - точне визначення місця розташування могили покійного за допомогою системи глобального позиціонування GPS. Даний вид послуги пропонується як окремий сервіс або ж в комплексі з пошуковими роботами місця поховання.

Дані звіта

Замовник:
  •   Л.К.
Дата замовлення: 17 червня 2013
П.І.П. покійного: Михайло К.
Населений пункт: с.Сокільники
Назва кладовища: Сільський цвинтар
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання, периметру
  • Шліфування та полірування основи пам'ятника, стели
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Реставрація, укладання плитки на пам'ятнику
  • Переукладка та укріплення плитки по периметру
  • Встановлена лампадка

Дата виконання:

1 липня 2013

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 21 травня 2013 in: Новини

Цього року відреставрують цегляну та ковану огорожі цвинтаря.  Про це  розповів директор історико-культурного музею-заповідника «Личаківський цвинтар».

«Ми вже почали поточний ремонт кованої огорожі між двома вхідними брамами. Ремонт торкнеться кам’яних блоків від фундамент до фарбування. Це найбільш об’ємний у фінансовому плані елемент. Крім того, запланували відремонтувати вхідну австрійську браму 1917 року, яка є на вході з вул. Черемшини.

Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   
 

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!