gototopgototop

+38 093 254 60 40 Як зв'язатися
Онлайн Консультации
gravecare

gravecare


Post: 01 листопада 2012 in: Новини

Щороку група українських та польських спеціалістів реставрує нагробки видатних львів’ян, представників різних національностей на Личаківському цвинтарі.

Вартість робіт з реставрації надгробків на Личаківському цвинтарі за 2008-2012 рр у рамках українсько-польського проекту «Збереження спільної культурної спадщини» склала 6 млн 590 тис. грн, інформує прес-служба ЛМР.

Post: 12 жовтня 2012 in: Новини

Телебачення Жешува та інші підкарпатські міста розпочали збір свічок до 1 листопада для Личакіського та Янівського цвинратів у Львові.

"Акція «Світло пам'яті» є спільним проектом генерального консульства Республіки Польща у Львові, Польського радіо у Львові і телебачення міста Жешува", – розповіла один з координаторів проекту Беата Волянська.

Post: 01 жовтня 2012 in: Звіти про виконані роботи

Дані звіта

Замовник:
  •   Леонід А.
Дата замовлення: 20 вересня 2012
П.І.П. покійних: Валерій Д., Надія М., Микола С., Марія Г.
Місто: Львів
Назва кладовища: Сихівське кладовище
Виконані роботи:
  • Проведено прибирання місця поховання
  • Шліфування й полірування основи пам'ятника
  • Вологе прибирання пам'ятника, обробка антикорозійним і антигрибковим засобом
  • Встановлено лампадки, свічки

Дата виконання:

24 вересня 2012

Фотографії:
ДО
ДО

ПІСЛЯ
ПІСЛЯ
Post: 27 червня 2012 in: Новини

Територію Голосківського кладовища у Львові розширять. За таке рішення проголосував сьогодні, 27 червня, виконком Львівської міськради.

озроблятиме план розширення території кладовища департамент житлового господарства та інфраструктури з залученням коштів Львівського комунального підприємства «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Після погодження плану виконавчим комітетом його, з врахуванням результатів громадського обговорення, подадуть на затвердження міській раді.

Прес-центр Gravecare Service Новини gravecare
Додати в:   
 

Географія проекту

На сьогоднішній день ми надаємо послуги по догляду за могилами у Львові, Тернополі та Ужгороді, Львівській, Тернопільській та Закарпатській областях. У недалекому майбутньому, діяльність нашої компанії буде розширюватися по всій Україні. Запрошуємо до співпраці!